Rolety zewnętrzne MS

Rolety zewnętrzne to nowoczesne rozwiązania dla osób doceniających prywatność i komfort bez dodatkowych kosztów. Osłony dostępne w MS więcej niż OKNA powstają z markowych podzespołów produkowanych w UE. Wysoka jakość stosowanych komponentów zapewnia wieloletnią trwałość i nienaganne funkcjonowanie produktu przez długi czas. Z kolei rozbudowana kolorystyka rolet zewnętrznych umożliwia dopasowanie wyglądu lameli do stolarki. Dzięki temu okna z roletami doskonale ze sobą współgrają i podkreślają atrakcyjny wygląd budynku.

Chroń prywatność

Nowoczesna architektura zachwyca otwartymi przestrzeniami i dużymi przeszkleniami. Czasem jednak każdemu przyda się więcej prywatności. Eksponuj swoje życie tylko wtedy, kiedy masz na to ochotę. Nasze rolety zewnętrzne Ci w tym pomogą. Ich właściwości antywłamaniowe poprawią wieszaki przegubowe, które dociskają osłonę do podłoża.

ROLETY ZEWNĘTRZNE – FUNKCJE

Podstawową funkcją, jaką pełnią rolety okienne zewnętrzne, jest ochrona wnętrza przed słońcem. Skuteczność produktu wynika z jego umiejscowienia. Osłony znajdują się na zewnątrz dzięki czemu stanowią barierę przed promieniami słonecznymi. Warto zdawać sobie sprawę z tego, że rolety wewnętrzne, montowane od strony pomieszczenia, nagrzewają się na skutek oddziaływania promieni słonecznych. Ciepło oddają do otoczenia przez co temperatura we wnętrzu się podnosi. Poza skuteczną ochroną przeciwsłoneczną rolety zewnętrzne do okien pomagają w ochronie prywatności. Na uwagę zasługuje również poprawa bezpieczeństwa – okna z roletami zewnętrznymi są lepiej zabezpieczone przed włamaniem, ponieważ utrudniają potencjalnemu złodziejowi wtargnięcie do pomieszczenia. Istotną zaletą opisywanych osłon jest redukcja hałasu. Należy także wspomnieć o tym, że nowoczesne rolety zewnętrzne pomagają w utrzymaniu korzystnego bilansu energii i kosztów w trakcie chłodnych miesięcy. Dzięki osłonom wnętrze chronione jest przed nadmierną utratą ciepła.

więcej informacji