Okna MS więcej niż OKNA

Jesteśmy jednym z czołowych przedstawicieli firmy MS Okna na terenie województwa świętokrzyskiego. Dzięki owocnej i prężnej współpracy proponujemy Państwu najciekawsze rozwiązania PCV z zakresu stolarki otworowej, które są dostępne na rynku budowlanym.

W prezentowanej ofercie znajdują się okna MS pasywne (kolekcja Evolution), znakomite jako wykończenie budynków energooszczędnych, spełniające restrykcyjne normy jakości. Proponujemy również inne, równie chętnie stosowane rozwiązania firmy. Kolekcje PCV MSLine, N.ergo, ALU LOOK i Tytanowe termo, a także modele drewniane z kolekcji WOOD LOOK.

W asortymencie posiadamy także drzwi balkonowe i tarasowe, w których wykorzystano opatentowane rozwiązania szybowe dla jeszcze większej energooszczędności, tak istotnej dla nowoczesnego budownictwa pasywnego.

Jako autoryzowany partner handlowy firmy Okna MS w Ostrowcu Świętokrzyskim, zapewniamy bogaty wybór produktów, wśród których z pewnością znajdą Państwo propozycje najlepiej dobrane do specyfikacji budynku i potrzeb mieszkańców. Okna MS PVC charakteryzują się uniwersalnym zastosowaniem i znakomitymi parametrami termoizolacyjnymi. Dzięki bogatej gamie oklein można uzyskać konstrukcje przypominające wyglądem aluminium lub drewno, co pozwala dostosować je idealnie do wyglądu budynku czy wystroju wnętrza. Produkty doskonale pasują do nowoczesnych aranżacji oraz pomieszczeń utrzymanych w bardziej tradycyjnym stylu.

Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań, takich jak innowacyjny system PVC z uszczelką środkową, zapewnia wysoką szczelność i trwałość. Wykorzystanie wysokiej jakości okuć to gwarancja wytrzymałości i komfortu użytkowania. Produkty można wyposażyć w pakiety antywłamaniowe, przeciwsłoneczne wkłady szybowe czy szprosy naklejane, co pozwala w pełni dopasować funkcjonalność i estetykę okien do indywidualnych wymagań. Oferowane przez naszą firmę okna MS w Ostrowcu Świętokrzyskim są ponadto łatwe w pielęgnacji i utrzymaniu czystości.