O firmie

Firma FHU BUD-SYSTEM powstała w 2012 roku.

Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem Handlowym Pomorskiej Fabryki Okien „MS więcej niż OKNA”, producenta uznanych i cenionych w Polsce i Europie okien ze Słupska. Udało nam się już zdobyć zaufanie wielu klientów, którzy doceniając nasz profesjonalizm, zaangażowanie i fachowość bardzo często polecają nasze usługi innym.

Budujesz, remontujesz, wymieniasz okna, upiększasz swój dom? – U nas znajdziesz odpowiednie produkty.

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży i montażu wysokiej klasy energooszczędnych okien pcv i aluminium, drzwi przesuwnych HST, PATIO, drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, bram garażowych, parapetów oraz szerokiej gamy przesłon okiennych a także zabudowy wnęk z drzwiami przesuwnymi. Produkty oferowane przez FHU BUD-SYSTEM to nowoczesny design w połączeniu ze szczególną dbałością o funkcjonalność i bezpieczeństwo.

Współpracujemy tylko z uznanymi producentami, których wysoka jakość produktów została potwierdzona certyfikatami i nagrodami.

Nasza siedziba i biuro handlowe mieści się w Ostrowcu Św. Zapewniamy Państwu kompleksowe doradztwo techniczne w zakresie sprzedaży i montażu stolarki budowlanej. Oferujemy wyceny i precyzyjny pomiar a także profesjonalny montaż wykonany przez wykwalifikowaną ekipę montażową.

Zachęcamy do podjęcia współpracy z naszą firmą zarówno klientów indywidualnych jak i firmy z całego województwa świętokrzyskiego.

Gwarantujemy terminowe wykonanie wszystkich prac, kompleksową obsługę oraz najlepszy stosunek ceny do jakości.

Zapraszamy do współpracy!