Montaż ciepły w warstwie ocieplenia Ostrowiec Świętokrzyski

Montaż ciepły

1. Montaż w systemie „mowo” firmy Ilbruck 

System llbruck MOWO jest próbą wprowadzenia standardu do montażu stolarki okiennej w warstwie ocieplenia, jako systemowe mocowanie okna z jednoczesnym uszczelnieniem złącza okiennego. Rozwiązanie wyklucza stosowanie pianki poliuretanowej, która w złączu okiennym wymaga natychmiastowego wręcz zabezpieczenia przed wilgocią i promieniowaniem ultrafioletowym. System nie zakłada również stosowania specjalnych konsoli do montażu, a rama instalacyjna dla okna wykuszowego, jest naturalnym przedłużeniem ościeża. Profile instalacyjne systemu poziomujemy w trakcie montażu, więc sami mamy wpływ na korektę podłoża montażowego w przypadku, gdy zostało niezbyt starannie wymurowane.

2. Montaż na kotwach specjalnych – system JB-D 

System mocowania JB-8 umożliwia umieszczenie okna całkowicie w płaszczyźnie ocieplenia ściany zgodnie z wytycznymi RAL, przy czym wszystkie obciążenia robocze zostają przeniesione na ścianę.

JB-W
Szybki, pewny montaż wspornikami w systemie JB-W.

Chcesz wiedzieć więcej na temat systemu JB-D?

Pobierz ulotkę!

3. Ciepły montaż z użyciem taśm paroszczelnych i paroprzepuszczalnych

Użycie paroizolacyjnych taśm okiennych to jedyna skuteczna metoda zabezpieczenia warstwy piany poliuretanowej przed przenikaniem wilgoci z otoczenia. Tylko sucha warstwa piany posiada odpowiednie parametry izolacyjne i akustyczne.