ZOBACZ RÓWNIEŻ

Drzwi drewniane Ostrowiec Świętokrzyski

Firma Agmar ma w swojej ofercie drzwi drewniane zewnętrzne i wewnętrzne   idealnie dopasowane do potrzeb Klienta. Firma gwarantuje wysoką jakość i funkcjonalność. W ofercie mamy również możliwość wykonania drzwi o niestandardowych wymiarach.  Drzwi produkowane są w technologi płytowej oraz ramiakowej. W drzwiach płytowych, znajdują sie drzwi płytowe inox , jak również drzwi płytowe standard.

 

Firma WIATRAK zajmuje się produkcją drzwi drewnianych już od 25 lat.  W swojej ofercie ma drzwi zewnętrzne w technologii płytowej warstwowej oraz drzwi wewnętrzne.  Dzięki korzystaniu z najnowszych maszyn osiągnęła najwyższą jakość wykonywanych produktów.

 

 ERKADO ma w swojej ofercie bogaty wybór drzwi drewnianych zewnętrznych. Ich największym atutem jest zastosowanie innowacyjnej technologi produkcji, która zapobiega przesuwaniu i rozklejaniu się kasetonów. Drzwi zewnętrzne Erkado produkowane są w technologi płytowej, na drewnie sosna, dąb i meranti. W zależności od potrzeb klienta występują w grubości 72mm, 82mm i 102mm. Malowane są trzykrotnie metodą hybrydową farbami wodorozcieńczalnymi według palety kolorów Erkado lub kryjącymi RAL.