Okna MSline

Okna PCV MSline łączą w sobie swobodę, radość i ciepło koloru z nowoczesną technologią.

Okna PCV MSline, produkowane w zgodzie z najnowszymi technologiami, dostosowywane są do indywidualnych oczekiwań. Swoboda doboru elementów okna: linii skrzydeł, listew, szprosów, klamek oraz koloru pozwala na uzyskanie oryginalnych rozwiązań. Klasycznych w formie, a niepozbawionych wyjątkowego charakteru.

W oknach MSline technologia nabiera barw.

Dzięki możliwości dostosowania parametrów termoizolacyjnych oraz funkcjonalnych do potrzeb odbiorcy okna MSline stały się najchętniej kupowanymi oknami PCV.

Okna MSline to uniwersalna i najbardziej rozbudowana linia okienna w 25-letniej historii firmy MS więcej niż OKNA. Produkowane są z 5-komorowych niemieckich profili PVC SALAMANDER o szerokości 73 mm.

Okna wyposażone w potrójną szybę SUPERtermo 0,5 W/m2K i ciepłe kolorowe ramki CHROMATECH ultra* mają lepsze parametry termiczne i dużo szersze zakresy wykonalności niż inne „ciepłe” i droższe systemy okienne.

Do wyboru są dwie podstawowe listwy przyszybowe: prosta (kanciasta) dla wkładu trójszybowego SUPERtermo 0,5 – 44 mm oraz zaokrąglona na 40 mm. W ofercie dostępne są drzwi tarasowe otwierane do środka i na zewnątrz z ciepłymi, niskimi progami aluminiowymi. Okna produkujemy w wielu wariantach z bogatą ofertą łączników, poszerzeń, usztywnień i profili montażowych.

ZOBACZ WIĘCEJ