M&S Drzwi balkonowe i tarasowe

Drzwi balkonowe i tarasowe są tradycyjnym, bezpiecznym i ciepłym rozwiązaniem.

DRZWI TARASOWE PCV
to lekkie drzwi służące z reguły jako wyście na taras wykonane na standardowej ramie okiennej i skrzydle tzw. pośrednim 105 lub 115 mm (w MS evolution), w którym można zamontować zasuwnicę z zamkiem i klamkę drzwiową.

Standardowe drzwi tarasowe M&S wykonane są jak duże okno balkonowe na ciężkich zawiasach okiennych 120 kg, a dolny profil ramy jest taki sam jak w zwykłym oknie.

To co odróżnia drzwi tarasowe od okna balkonowego to szeroki profil skrzydła oraz klamka drzwiowa z wkładką patentową. Drzwi tarasowe mogą być jedno i dwuskrzydłowe ze słupkiem ruchomym.

Drzwi balkonowe i tarasowe można wyposażyć w niski ciepły próg aluminiowy o wysokości 20 mm uzyskując nową funkcjonalność.

Standardowo drzwi otwierają się do środka pomieszczenia, ale w drzwiach tarasowych MS możliwa jest wersja otwierana na zewnątrz.

Drzwi tarasowe otwierane na zewnątrz z niskim ciepłym progiem aluminiowym to idealny pomysł na zaprojektowanie dużego wyjścia do ogrodu w taki sposób, że skrzydła drzwi otwierają się na taras i nie przeszkadzają w salonie, a niski próg podnosi komfort użytkowania. Takie drzwi tarasowe otwierane na zewnątrz wyposażone są standardowo w trzy zawiasy drzwiowe BKV utrudniające włamanie.

Stosując dwuskrzydłowe drzwi tarasowe można zamknąć projektowany otwór wyjścia na taras o wysokości 2,3 m i szerokości 2,2 m.

ZOBACZ WIĘCEJ

Nowość!!! Drzwi Patio HST

Drzwi Balkonowe dwuskrzydłowe

Najpopularniejszy sposób otwarcia mieszkania na balkon, taras lub ogród. Dostępne we wszystkich wzorach MS w wersji zarówno jedno-, jak i dwuskrzydłowej, ze słupkiem ruchomym lub stałym. Drzwi funkcjonują identycznie jak duże okno – funkcja uchylania.

Drzwi PSK Patio przesuwno uchylne

Doskonałe połączenie większości  zalet drzwi balkonowych z rewelacyjnym mechanizmem przesuwania i uchylania skrzydła drzwi. Umożliwiają efektywniejsze zagospodarowanie przestrzeni mieszkania, dając jednocześnie znacznie większe przeszklenie.

Drzwi Tarasowe na pełnym progu

Zbudowane na solidnym i lekkim profilu, w którym można zamontować zamek patentowy oraz dwustronną klamkę drzwiową. Pozwalją na zabudowanie jedno- lub dwuskrzydłowych drzwi rozwiernych wraz z zabudową typu fix (bez drzwi). Dostępne w większości systemów profili MS.

Drzwi Tarasowena progu aluminiowym

Wersja drzwi tarasowych z niskim, ciepłym progiem. Posiada wszystkie cechy typowej zabudowy tarasowej, a niski próg nadaje jej nową funkcjonalność. Dzięki temu rozwiązaniu możesz swobodnie wchodzić i wychodzić z pomieszczenia bez jakichkolwiek przeszkód.

Drzwi HST Patio przesuwne

System drzwi posiadający dwa samodzielne tory przesuwu skrzydeł drzwi. Pozwala to na uzyskanie maksymalnych przestrzeni otwarcia domu na zewnątrz. To prawdziwe bycie razem ze swoim ogrodem, otoczeniem czy widokiem. Dostępny w wielu wariantach zabudowy.

Drzwi Tarasowe otwierane na zewnątrz

Tam gdzie liczy się każdy metr powierzchni mieszkania, idealnym rozwiązaniem są tarasy otwierane na zewnątrz. To lustrzana siostra drzwi tarasowych na pełnym lub aluminiowym progu.